Zelf een BSO in school?

Op de BSO van Brood & Spelen krijgt ieder kind de ruimte om zichzelf te zijn. Of je nu een boekje wilt lezen, actief wilt sporten, kunstwerken wilt maken of moddersoep wilt maken in de natuur. Het kan allemaal!

Supertoffe activiteiten

Iedere BSO heeft elke maand een nieuw activiteitenprogramma. Dit programma zit iedere keer weer vol originele en uitdagende activiteiten. Denk aan hutten bouwen in het park, pizza’s bakken of een schilderij verven. Ook bedenken onze medewerkers superleuke spellen. Wat dacht je bijvoorbeeld van een Scavenger Hunt, levend memory of het postbodespel?

Onze medewerkers

Al onze pedagogisch medewerkers zijn enthousiaste professionals. Ze weten daardoor heel goed hoe ze een leuk en afwisselend programma kunnen samenstellen. Natuurlijk passen we het programma aan op de verschillende leeftijdsgroepen. Onze medewerkers voldoen aan de kwalificatie-eisen voor de kinderopvang.

Actief en luisteren naar kinderen

Wij gebruiken de Gordon-methode in de communicatie met kinderen. Deze methode is ontworpen door psycholoog Thomas Gordon en gaat uit van actief luisteren. Dit betekent dat de medewerker het kind in zijn waarde laat en respectvol benadert.

In de relatie tussen de medewerker en het kind is er een verschil in rol, maar gelijkwaardigheid in communicatie. Actief en effectief luisteren is hierbij belangrijk. Alle medewerkers van Brood & Spelen worden in deze methode getraind.

Bekijk hier onze locaties voor de buitenschoolse opvang.

Korte lijntjes en een BSO die precies aansluit bij jullie visie.

Een veilige en vertrouwde plek voor jullie leerlingen, ook na schooltijd.

Buitenschoolse opvang voor ouders of scholen

Buitenschoolse opvang voor ouders en verzorgers

  • Elke maand een nieuw activiteitenprogramma
  • Ervaren pedagogisch medewerkers
  • De ruimte om jezelf te zijn

Direct inschrijven

Lees meer

Buitenschoolse opvang voor scholen

  • Goede samenwerking met de school
  • Elke maand een nieuw activiteitenprogramma
  • Ervaren pedagogisch medewerkers

Vraag informatie aan

Lees meer