“Breng een glimlach op het gezicht van kinderen tijdens de pauze op school!”
- Scherpenzeel
- 2 - 8 uur
- Minimaal €11,- per keer
Als vrijwilliger zorg je ervoor dat kinderen tijdens de middagpauze kunnen ontspannen, lachen en plezier maken. Je helpt bij de lunch in de klas, doet leuke spelletjes met de kinderen op het plein of helpt bij andere praktische dingen. Met jouw tijd en aandacht maak je écht verschil en draag je bij aan een fijne schooldag voor ieder kind.
Dit vrijwilligerswerk houd onder andere in:
De Glashorst is een christelijke basisschool. De Glashorst wil op basis van persoonlijk contact en in samenwerking met ouders en verzorgers het beste uit mensen en kinderen halen.
Ben jij enthousiast over deze functie en zie je jezelf werken bij Brood & Spelen?
Laat het ons weten! Stuur een kort bericht naar werken@broodspelen.nl of klik op de knop ‘solliciteer direct’ en vertel waarom jij een waardevolle aanvulling bent voor ons team.
Heb je vragen? Neem gerust telefonisch contact met ons op via 033-2588684 en kies voor ‘Werken bij’. We kijken uit naar jouw reactie!
Solliciteer direct