Vrijwilligers voor de overblijf – De Akker in Putten

Wij zijn in het nieuwe jaar op zoek naar een enthousiaste vrijwilliger die tegen een leuke vergoeding wil helpen tijdens de overblijf op Christelijke basisschool De Akker in Putten.

Wat heeft Brood & Spelen jou te bieden?

  • Als vrijwilliger ontvang je €10 per keer.
  • Als vrijwilliger werk je samen in een enthousiast team en heb je elk jaar een gezellig teamuitje.
  • Als vrijwilliger krijg je gratis trainingen. Hiervoor ontvang je certificaten.
  • Op de dagen dat je wordt ingezet betaal je geen overblijfkosten voor je kind(eren) op een school waar Brood & Spelen de overblijf verzorgt.

Werkdagen en -tijden

Wij zijn met name op zoek naar een enthousiaste vrijwilliger voor de maandag maar de dinsdag en de donderdag zijn ook beschikbaar. Het overblijven op de basisschool vindt plaats tussen de middag, vaak tussen 11:30 en 13:30 uur.

Je bent als vrijwilliger bij Brood & Spelen en je hebt de volgende taken:

  • Zorgen voor de kinderen die gebruik maken van de overblijf.
  • Toezicht houden op de kinderen en hen begeleiden tijdens het eten, binnen- en buitenspelen.
  • Zorgen voor een overdracht naar de juf of meester van school.
  • Samen met het team ervoor zorgen dat de kinderen een fijne overblijf hebben waarbij we veiligheid, kwaliteit en plezier erg belangrijk vinden.
  • Begeleiden en organiseren van activiteiten.
  • Het is belangrijk dat je de Nederlandse taal goed spreekt.
  • Wij verwachten van onze medewerkers dat ze de Christelijke identiteit van deze school respecteren.

Solliciteer nu!

Ben jij enthousiast en heb je een hart voor kinderen? Geef je gegevens door via de button hieronder of stuur je naam, de school en je telefoonnummer naar werken@broodspelen.nl.

Voor meer informatie over Brood & Spelen kijk op onze website.

Aanmeldingsformulier