Vrijwilligers voor de overblijf – basisschool De Kring in Lelystad
Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die tegen vergoeding (10,- per keer) willen helpen tijdens de overblijf op basisschool De Kring in Lelystad.
Overblijf vrijwilliger bij basisschool De Kring
Bezorg je kinderen graag een lach op hun gezicht? En vind je het leuk om te helpen tijdens de overblijf op school?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Basisschool De Kring
Bij basisschool de kring mag een kind echt kind zijn en kan ieder kind zich op eigen wijze ontwikkelen!
Een inspirerende (werk) plek voor jou en de kinderen
Als vrijwilliger zorg jij ervoor dat de kinderen een fijne pauzetijd hebben. Tijdens de lunch ondersteun en help je de kinderen waar nodig! Na het eten is het tijd om te spelen, en verzorg jij samen met collega’s de activiteiten. Hiervoor is het belangrijk dat je de Nederlandse taal goed spreekt.
Werkdagen en tijden
De overblijf vind plaats op ma t/m vr tussen 11:30 en 13:30 uur.
Welke dagen jij beschikbaar bent wordt van te voren besproken.
Dit bieden wij jou!
Een leuk en gezellig werkteam met enthousiaste en gedreven collega’s! Elk jaar een gezellig team uitje! Voor jou actieve bijdrage ontvangt je 10,- per keer en krijgt je gratis trainingen, waarvoor je een certificaat ontvangt. Daarnaast ben je alle schoolvakanties vrij!
Na het lezen van deze leuke vacature begint het natuurlijk te kriebelen en wil je graag werken bij Brood&Spelen!
Stuur jouw motivatie naar werken@broodspelen.nl
Bellen mag natuurlijk ook, 033-2588684